Kurz revizního technika tlakových nádob

Ve spolupráci s APTI z.s. a společností BTK Praha, spol. s r.o. připravujeme uchazeče ke zkouškám odborné způsobilosti u TIČR. Pro nové uchazeče, ale i pro revizní techniky kteří potřebují obnovit platnost svého osvědčení odborné způsobilosti jsme vytvořili vzdělávací systém AKADEMI APTI. Pod touto značkou jsme zavedli systém odborného vzdělávání zahrnující dvoudenní intenzivní kurzy, které jsou doplněny o soubor učebních skript a také výuková videa a další materiály v elektronické podobě. Účastníci vzdělávacího programu AKADEMIE APTI tak získají přístup k velmi rozsáhlému souboru materiálů.

Kurz pro revizní techniky tlakových nádob stabilních AKADEMIE APTI je velmi vysoce hodnocen jak samotnými absolventy, tak i pracovníky pověřené organizace, která odbornou způsobilost k výkonu náročné a odpovědné profese revizního technika prověřuje.

Pokud máte o odborné kurzy zájem, není nic jednoduššího než se registrovat k odběru novinek na našem odborném portálu www.technicka-zarizeni.cz. Získáte tak nejen informace o připravovaných akcích, ale i odborný přehled v oblasti vyhrazených technických zařízení, kde došlo k významné změně legislativy po více než čtyřiceti letech.

Napsat komentář