V. ročník konference POTRUBÍ 2024

Ve dnech 23.-24. dubna 2024 proběhl v moderním jičínském hotelu TAMMEL V. ročník mezinárodní konference POTRUBÍ 2024. Bezmála 140 účastníků si se zájmem vyslechlo na dvacet vysoce odborně hodnocených přednášek a seznámilo se s řadou novinek na trhu, které byly prezentovány na doprovodné výstavě.

Odborníci z Čech, Slovenska a také Anglie a Rakouska debatovali nad aktuální problematikou řízení stárnutí, inspekce a oprav průmyslových a energetických potrubních celků.

Akce měla výbornou atmosféru. K prasknutí naplněný kongresový sál, ale i čilý ruch v prostorech doprovodné výstavy svědčí o velkém zájmu odborné veřejnosti o problematiku provozu potrubních sítí.

POTRUBÍ 2024 v datech

Mezi odbornými partnery konference se nově představily také Centrum výzkumu Řež a společnost GasNet.

V rámci doprovodného programu se pak mohli zájemci prohlédnout historické centrum města s průvodcem. Společenský večer konference posloužil k vyhlášení ocenění POTRUBÁŘ 2024, kterým se stal Ing. Václav Pekař, CSc., který zároveň se svými spolupracovníky z autorského kolektivu pokřtil novou publikaci JAK NA POTRUBÍ ZA PROVOZU. O skvělou atmosféru večera se postaralo vystoupení skupiny Ego Retro Music a v závěru večera účastníky navštívil i legendární Elvis Presley.

“Chtěl bych velmi poděkovat za spolupráci všem partnerům konference, bez kterých by se akce nemohla konat, organizačnímu teamu konference, který skvěle zvládl nejen náročnou organizaci a ubytování všech účastníků v devíti hotelech, ale i v neposlední řadě také členům programového výboru konference, který sestavil poutavý a velmi vysoce hodnocený odborný program.”

Jan Lhotský, Medim, spol. s r.o.

Budeme se těšit na setkání na POTRUBÍ 2025!


Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..